| christine044 a întrebat:

Vreau să mi cumpăr un aparat și am găsit un Nikon Coolpix L120 care mi s a părut bunișor ca funcții și preț. V aș ruga să mi scrieți opinii legate de experiențele cu acest aparat, ce știți sau a ți auzit. Mulțumesc anticipat! ^^

1 răspuns:
| schajuman1344 a răspuns:

Eu am acest aparat. Pur si simplu ma minunez cum de reuseste sa scoata poze ca un DSLR! Zoomul este punctul lui forte, iti spun! Cumpara-l repede, e cea mai buna investitie, acum vara. Bafta! big grin