| DeeaSakura a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu care, ziceti-mi cele mai bune si mai noi telefoane.
Ms anticipat.winking

Răspuns Câştigător
| Calxfhghbgbhcfgbh a răspuns:

Buna!
Daca ai un buget mai mare, iti recomand:Iphone 4s, Samsung galaxy s2, Samsung Galaxy S3.
Daca ai bugetul mai mic, iti recomand:Nokia 5250, Samsung galaxy mini, Samsung Corby.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
La revedere!

3 răspunsuri:
| xgaming31 a răspuns:

*LG P990 Optimus 2X
*Samsung i8150 Galaxy W
*Motorola MB525 Defy
*Google Nexus S
*LG Optimus Sol E730
*LG Optimus Black P970
*Sony Ericsson Xperia Neo

| xmadutssu a răspuns:

Nokia asa 302winking de fapt e Nokia c3 produs cu anumite imbunatatiri.happy si Samsung galaxy suny foarte bunehappy

| Joker077 a răspuns:

Cele mai bune in momentul de fata sunt iphone 4s, si Samsung galaxy s3. In luna august 2012, v-a aparea iphone 5, acela va fi cel mai bun telefon din lume...