| CristiPalidu a întrebat:

Salut
Vreau sa-mi iau o consola dingoo de la serioux
As vrea sa stiu cum merge sa instalez si sa descarc dingux (linux pentru dingoo)

Please un raspuns (dau fundita+vot)

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Dingoo- 300 roni costul unul nou
faci o treaba buna daca iti cumperi tine mai mult bateria! intalarea se gasete pe zeci de mi de situri daca folosesti google, sau youtube.
instalarea nu stiu cum se face dar stiu ca e foarte usor... dar updatul se face prin inlocuirea acelui fisie.
http://www.youtube.com/watch?v=VBMOYSthmjQ

ma anunti daca iti cumperi deoarece vreau sa mi iau si eu. eu caut de o luna.

| PinguinuL a răspuns:

Nu iti raspund ca esti palid laughing

| CristiPalidu explică:

Si mata imi beleshte p**a