| Mihai_Alexandru_Suteu_1990 a întrebat:

Vreau sa mi iau un laptop pe care o sa l folosesc mai mult pentru gaming.(desktop am)
Buget 3000 lei plus minus un milion!
Astept mega reducerile de maine seara tinta mea este eMAG, deci as vrea sa mi spuneti si voi o parere despre ce laptop sa mi iau.
m am orientat catre acesta

http://www.emag.ro/......EQMFKBBBM/

dar am ceva nelamuriri in legatura cu placa video, oare se vede vreo diferenta intre aceasta de mai sus si cea amd radeon 7670 de 1 gb sau in comparatie cu nVIDIA gt630m sau altele ce recomandati? astept sugestii si pareri. multumesc!

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Arata foarte bine, dar rabdare pana vineri, sunt multe magazine care ofera reduceri.
Anul trecut eMAG a oferit 10% si la produsele nereduse de balckfriday, deci tot castigi ceva.
Bafta

| laptopnews a răspuns:

Dell-ul e deja in buget, mai asteapta pana maine si vezi ce prinzi din laptop-urile de gaming. Poate prinzi ceva din seria G de la Asus.

| Palaghianu_Emi_1993 a răspuns:

Arata foarte frumos laptopul...
Ma refer ca si componente interne.
Eu zic ca pentru filme si jocuri este bun...
Eu am un picut mai slab si merge foarte bine.
Eu iti recomand acest laptop happy
Dar mai cauta cateva variante daca nu esti sigur.
Este decizia ta, nu a noastra.
Noi doar iti dam niste sfaturi happy