| bumtzbumtz a întrebat:

Salut.Vreau sa-mi pun si eu o poza de profil pe youtube dar mereu cand pun una imi zice ceva legat de "250 pixeli"...Ce sa ii fac ca nu vreau alta poza?

4 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Fa poza mai mica!

| jamal000 a răspuns:

O poti redimensiona in picasa!

| AlyxandirClaw a răspuns:

Trebuie sa redimensionezi imaginea astfel incat sa fie 250x250 de pixel rezolutie. Youtube nu redimensioneaza imaginile automat. Trebuie sa folosesti program de editare (Gratiut: Paint.NET) sau poti downloada sau folosi online programe specifice pentru astfel de modificari.

| vanessa63425789 a răspuns:

Nu o poti pune pe aia pentru ca e prea mica!
alege alta