| luky63 a întrebat:

Vreau sa pun un cursor mai mare si mai vizibl ( rosu sau negru ). Am Ubuntu 13 si nu stiu cum se instaleaza.Va doresc o zi minunata.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Pentru personalizarea Ubuntu 13.10 aplicația Unity Tweak Tool.Cu ajutorul Unity Tweak Tool putem personaliza launcher-ul, dash-ul, comportamentul ferestrelor și spațiilor virtuale de lucru, temele, etc. In Aplicatie ai "Panel".Mai multe:

http://cristianls.ro/2013/10/configurare-ubuntu-13-10-dupa-instalare/