| Gorovezi_Emil_1967 a întrebat:

Vreau sa stiu si daca poate sa ma ajute cineva. Meam reinstalat windos-ul si am dat reformat din greseala. unde aveam poze muzica etc. ma poate ajuta cineva sa imi recuperez tot ce am reformatat?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai toate sansele sa tii parastas la poze.
Cu instalarea noua de windows s-au suprascris majoritatea pozelor (daca nu toate), iar la fiecare pornire si oprire windowsul mai scrie o gramada, iar sansele scad vertiginos.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca un program gen Recuva, dar slabe sanse sa mai gasesti ceva dupa format

| K0sti a răspuns:

Meam...nu zau...