| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,vreau sa stiu si eu daca sims 4 apare si pe xbox 360 si de unde pot da precomanda, il vreau si pe pc si pe xbox. Funda

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sims 4 apare numai pe PC, data lansarii oficiale pentru Europa fiind pe 4 Septembrie. Nu mai faci nici o precomanda..asteapta si tu sa se aprovizioneze magazinele cu jocul.

Bft!

| adrianbestboy98 explică (pentru Jipa95):

Si ce are daca fac precomanda?

| Jipa95 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Precomanda pentru cateva zile care au mai ramas? Eu n-as face asta, as astepta sa intre pe stocul magazinelor. Eu procomanda as face de ex. la GTA V care stiu ca va fi un mare boom, iar vanzarile vor fi foarte mari.

| adrianbestboy98 explică (pentru Jipa95):

Tu da nu eu fiecare face cum vrea, asta e un site de intrebari nu un site unde zici ce sa cumpere fiecare

| Jipa95 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Fa frate ce vrei eu nu te-am obligat, fa procomanda! laughing

| Robyi a răspuns:

Din cate stiu eu, o sa apara intai pentru PC. Probabil pe urma o sa apara si pe Xbox si PlayStation-uri.