| Laque01 a întrebat:

Salut vreau sa va intreb ce parere aveti despre Telefon mobil Allview A5 Duo, Dual SIM, Black si eu vreau sa mi-l cumpar maine si as vrea sa va grabiti deci vreau sa imi ziceti repede cei care il aveti calitatile si defectele

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, eu ti-l recomand pentru ca daca il cumperi nou ai garantie deci nu vad sa iti asumi vreun risc in caz ca se strica! Il are un prieten si e foarte bun telefonul http://bit.ly/1c1WB5W

1 răspuns:
| unpustiobisnuit a răspuns:

Nu ti-l recomand se strica repede