| ZaKid a întrebat:

Salut, vreau si eu sa pun filmulete de pe youtube pe telefon.
Am un nokia 5130. si daca le pun normal. zice ca nu suporta. cum pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Ford a răspuns:

Nu stiu daca telefonul tau suporta mp4, avi sau flv dar mai mult ca sigur formatul 3gp il duce. Daca nu te pricepi cine stie ce incearca sa downloadezi de pe you tube cu real player (mie mi s-a parut cel mai simplu cu el si dupa ce a terminat de downloadat iti apare convert in to si dai click si selectezi 3gp.Ai sa te decurci fiindca este un player simplu de inteles (si un downlader de videori si convertor pe masura)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, deci ca sa-l vezi pe mogil trebuie convertit in 3GP, vezi aici http://www.panalu.net/2010/10/convertor-online-pentru-orice-tip-de.html si poti sa faci totul gratuit pnline cu acest convertor

| mihhai a răspuns:

Salut. pai trebuie convertite din formatul avi sau flv in 3GP sau MP4