| ECUCI a întrebat:

Vreau si eu un televizor full hd cu o diagonala de peste 130-135. Imi puteti arata niste oferte? Multumesc!

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Sigur ca se poate.
Televizoare cu diagonala de peste 125 de cm la super oferta: http://goo.gl/X7C4R
Succes;)

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cum draq ai gasit situ asta si de eMAG, cel, pcgarage, pcfun nu ai auzit?

| mistery01ro a răspuns:

Cauta pe www.eMag.ro. In luna septembrie au o oferta prin care iti returneaza TVA-ul pentru orice televizor cumparat de la ei, sub forma de voucher cadou. Sunt firma serioasa si au preturi bune.