| TimmyRO a întrebat:

Salut youtube!
Caut pe cineva care sa ma invete sa lucrez in unity(modelare 3d,etc.)
Puteti lasa orice skype,mess,facebook,etc.
Mentionez ca nu vreau sa dau vreun ban, adica eu caut pe cineva care vrea sa ajute tinerii sa evolueze in acest domeniu!
Multumesc!
P.S.:am 15 ani si as vrea sa ma ajute si cu limbajul de programare, acum incep clasa a X a!

1 răspuns:
| paulthebest a răspuns:

Precine tu vrai modelare 3d iti sugerez Maya e mult mai usor decat unity ..parerea mea cat despre tutoriale nu cred ca e dispus nimeni sa piarda vremea ...totusi gasesti tut cu maya pe tot netu; PS: sunt aproape sigur ca nu prea are nimeni chef sa stea sa te invete modelarea 3d sau limbajul de programare tongue in fine spor