| Sebastian_Banu_1997 a întrebat:

Salutare all am si eu o problema cu camera web de la pc-ul meu am un Asus x552v si folosesc windows 8.1 chestia ciudata este ca atunci cand folosesc skype imi merge dar daca incerc sa intru in aplicatia camera din meniul windows imi da eroare :/ stie cineva cum as putea sa o rezolv? P.S.

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti avea o problema de la driver, incearca sa-l reinstalezi. Poti folosi si Driver Booster, e mai util si confortabil. Merge si DriverMax...dar nu poti instala decat doua drivere pe zi!