| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat o aplicatie pe telefon care credeam ca este ceea ce caut, dar defapt era un virus care imi consuma traficul de date... Am incercat cu mai multe programe sa-l elimin, dar nu am reusit. Ajutor!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine este sa-ti resetezi telefonul. Vei pierde toate datele din el(din telefon evident, nu de pe cartele de memorie), dar e mai sanatos asa. Iti recomand sa-i dai factory reset(astfel virusul nu mai este activ). FUNDA?

| Gunoi a răspuns:

Încearcă fie să resetezi telefonul la setările din fabrică fie să-l conectezi la calculator şi să-l scanezi cu AVG Avast sau Comodo