| Lupu_Lucian_1997 a întrebat:

Am Laptop HP ProBook 6550b, am windows 8.1 instalat merge bine dar as dori sa gasesc un windows 7 Special pentru HP.
Pe spatele Laptopului scrie "Windows7 PrO Oa" si serial key.
Laptopul are licenta de windows 7, caut un windows care sa fie special pentru HP!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sigur, face Microsoft windows special pentru HP! Ai licenta de win 7 pro, sau nu se vede?

| Lupu_Lucian_1997 explică (pentru K0sti):

Pe spatele leptopului scrie Windows 7 Pro Oa. exact asa si pe fata arata Windows 7. Ceea ce vreau eu este un windows special pentru Hp!

| K0sti a răspuns (pentru Lupu_Lucian_1997):

Ai probleme de intelegere flacau? Exista Windows, nu Windows pentru HP!
Ce ai tu acolo este Windows 7 Pro! Nu exista decat un windows 7 pro pe lumea asta! Degeaba ai Internet, il platesti degeaba!