| LaurOne a întrebat:

Salutare, am luat o tableta Nexus 7 acum cate va zile m-am jucat am instalat tot ce se putea si era bateria pe rosu si a scris pe ecran : "Alimentarea se va opri". Tableta s-a oprit si am pus-o la incarcat dupa nu s-a mai aprins deloc e de 2 ore la incarcat inainte imi aparea o baterie pe ecran care se incarcat acum nici nu se mai deschide imi spuneti va rog ce are?

Răspuns Câştigător
| AddaRosee a răspuns:

Buna,Nexus 7 am si eu si nu mi-a facut probleme. Apasa odata mai lung pe buton pana apare imaginea cu google si gata, vezi sa fie incarcata..nu cred ca s-a ars doar din atat:*.