| nairpic a întrebat:

Am o camera web labtec si nu ma vad bine in ea! Adica se vede cu purici si e cam intunecata! si am umblat in setari dar degeaba! anm putut s-o fac sa se vada foarte clar in ea! pls ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| euuuuuuu6 a răspuns:

Daca poti invarte de obiectiv. dar de acel plastic de langa obiectiv. sau ce e ala prin care te vezi. dar pornesteo si invarte pana te vezi bine

1 răspuns:
| nairpic explică:

Degeaba am facut si asta dar nimic! tot cu purici si cam intunecata