| george2431 a întrebat:

Salutare,am o intrebare, eu am windows 7 server si vreau sa fac un server de minecraft cu bukkit iar cand ajung la run.bat sa-l pornesc zice The system can not find the path specified press any button to continue si daca dau se inchide. Vreo idee dc nu merge?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Cand rulezi acel bat probabil el mai apeleaza al bat, exe, vbs...etc
Dai click dreapta pe el si dai edit si vezi ce mai deschide. Dupa ai grija ca acele fisiere pe care le deschide sa fie in calea de unde incearca sa le deschida.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare viziteaza si: http://www.tutorialepc.ro

2 răspunsuri:
| Adrian25 a răspuns:

Salut, iti explic mai pe scurt pentru ca de la jabiilord nu ai cum sa intelegi dabea am inteles eu si stiu ce trebuie sa faci deci ascultama cu atenti.Pasul 1 cauta unde ai instalat java dupa te duci la run de la server dai click dreapta dai edit si vezi unde duce acel run te uiti atent si la run si unde ai tu java si modifici. dupa incerci sa vezi daca iti merge daca nu nu stiu alt mod.

| petrecristian a răspuns:

Si mie i-mi zice asa la unele lucruri dar e de la joc oricum sau de la placa video incearca sa faci alt server eu stiu s-au joaca pe singleplayer