| ScoutLT a întrebat:

Salutare!
Am o problema cu căștile, adică, dacă firul este în fata mea, se aude în ambele căști, dacă nu se aude doar în cea stângă.
Acest fapt îmi afectează și microfonul.
Am uitat sa menționez, dacă mut firul se pierde sunetul și apare un bâzâit urat de tot.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Huntress a răspuns:

Sunt cu siguranta stricate. Dar am si eu o intrebare: Care e intrebarea de fapt? big grin

| ScoutLT explică (pentru Huntress):

Le-am rezolvat si nu erau stricate.
Data viitoare cand vrei sa raspunzi sa te gandesti de 2 ori.

| Huntress a răspuns (pentru ScoutLT):

Foarte bine. *Data viitoare, daca nu vrei sa obtii raspunsuri eronate, incearca la un specialist, si nu da vina pe noi aiurea. A, si data viitoare, formuleaza si tu intrebarea mai clar.