| pandispan2011 a întrebat:

Salutare. Am o problema cu pagina de start la Mozila. Nu stiu ce au facut ai mei si au setat altceva ca pagina de pornire in afara de google. Apoi eu am setat din >tools-general ca pagina google, dar imi apare in continuare si cea veche, dar si google-ul (in tab-uri diferite). Cum pot face sa-mi apara doar google ca pagina de start?

1 răspuns:
| Ioan_NeluNelu_1957 a răspuns:

Uite? Intri pe Options si Scrie www.google.com Apply si OK Asa im stieau eu
Bafta?