| Strongman a întrebat:

Salutare.Am o problema: Cum fac ca sa intru la windows 7 in safe mode pentru ca eu cand deschid pc-ul, tastezi F8, selectez,, safe mode" dau enter, dupa aceea se incarca si se restarteaza iar fara sa-mi de-a nici o eroare si am mare nevoie.Multumesc si dau funda! VA ROG FOARTE MUULT!

1 răspuns:
| timilian90 a răspuns:

Incearca sa ii dai reset, sau sail scoti din priza in timp ce windowsul ruleaza..in mod normal ar trebui sa iti apara cand il deschizi... poate primesc si funda daca rezolvi problema