| Alberto6H a întrebat:

Salutare am o problema la pc in legatura cu, cursorul la mouse, deci deschid pc-ul nu stiu exact cat timp stau sau ce fac ca incepe sa mearga greu adica dau in stanga astept o jumatate de secunda si apoi apare...
Ma indoiesc a fi ceva in legatura cu mouse-ul find ca ii dau restart si isi revine si apoi peste o jumatate de ora sau mai putin incepe iar...

1 răspuns:
| AlexandruSerban a răspuns:

Da este de la mouse si mie mi s-a intamplat.Trebuie sa iti cumperi alt mouse.Altceva nu ai ce sa ii faci doar sa il duci la reparat.