| Stefan_Winter_1990 a întrebat:

Am o problema nasoala cu laptopul meu de ceva timp. Cand ascult muzica, se intrerupe si face un sunet "glitchy" daca as putea spune asa. Si nu numai, ca si cursorul mouse-ului se blocheaza in timpul glitch-ului. Si ambele pentru o fractiune de secunda odata la 4-5 secunde Aproximativ. Este ceva de facut in afara de a reinstala windows-ul si nu e de la hard disk sa spun ca are delay sau ceva.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai?
Descarca malwarebytes-antimalware,sper ca am scris bine,si descarca-l si apoi scaneaza.
Scrie modelul laptopului pe google,si o sa iti apara pe site ul oficial,niste drivere pe care le poti instala (la mine apare, am Lenovo, sper ca si la tine), apoi instaleaza ala pentru display, poate e de la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da, si fa si update la windows, rezolva multe.

| MadRabbiT a răspuns:

Da reformatare, apoi o scanare adanca a Lp

| JackyMarcaggi a răspuns:

Daca e numai cand ruleaza ceva cu sunet intai incearca sa reinstalezi driverul de sunet. Daca se intampla atunci cand te uiti la ceva online(gen youtube) nu prea are treaba cu HDD. Incearca astea 2 chestii intai.