| robi92 a întrebat:

Salutare...am o problema urgenta!
Mi-am pierdut telefonul (cred ca mi-a fost furat) un Nokia lumia 900.Problema e ca am intrat pe contul de Microsoft de pe site si am dat sa imi gaseasca telefonul dar imi zice ca telefonul nu a putut fi gasit si sa incerc mai tarziu. posibil sa aiba o conexiune mai buna...ce mai ramane sa fac in situatia asta?straight face

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa cumperi alt telefon. Ca de recuperat nu mai recuperezi tu nimic.

| robi92 explică (pentru sltlp):

Daca ai ceva folositor de spus te rog sa spui. daca vrei sa impresionezi cu prostia te rog sa o lasi balta!

| sltlp a răspuns (pentru robi92):

Tu ori esti prost ori vrei sa pari smecher ori ambele. Singurele telefoane care au o sansa minima de recuperae is iphone-urile si nici alea. In rest, l-a furat, l-a resetat si l-a vandut. Nu mai recuperezi in viata ta telefonul ala, doar sa fi intalnit cel mai prost hot de pe glob, si nu cred ca ai avut norocul asta. Asa ca, succes. Poate iti vine mintea la cap si intelegi ca ce zic aici e serios.

| CinevaNou a răspuns:

Astepti sa-i porneasca cineva gps-ul. O sa ti-l gaseasca chiar daca ii schimba cartela.

Răspuns utilizator avertizat