| adyscorpio a întrebat:

`Salutare, am si eu o problema. Dupa ce aprind calculatorul se aprinde monitorul pentru vreo 2 secunde, apoi se stinge. Butonul "power" este in continuare aprins, il opresc apoi ii dau drumul din nou, se aprinde pentru o secunda, apoi se stinge din nou.Am incercat monitorul si la un prieten si tot nu merge. Ce ar putea avea?

2 răspunsuri:
| Merishoor a răspuns:

De la firele din spate sau de la placa video nu mai duce

| TheWar56 a răspuns:

Daca firul din spate al computerului trebuie sa le aduci mai aproape si sa il impingi si in unitate si in monitor ambele din monitor
Cu placere