| alphaboss a întrebat:

Salutare am si eu problema asta: aseara pe la 5 dimineata am postat ca ma uit la un film si acum pe la ora asta imi zice ca am contul blocat ca nu stiu ce o fi din cauza ca am posta aia sau ce ca de schimbat parola am schimbat-o asa cum a zis facebook dar imi da o eroare carei treaba?

1 răspuns:
| TronHD a răspuns:

Salut! poate cineva a reclamat ca ai furat acesta stare sau cineva a intrat in cont si a blocat contul. totul este posibil