| ktalyn178 a întrebat:

Salutare, am un Galaxy SII Plus de 8 Gb in care am stocate foarte multe date (mesaje, poze, video, mesaje de pe whatsapp, skype, contacte, etc.) Astazi mi-am luat si un SII care are o memorie mai mare si as vrea sa transfer absolut toate datele din SII Plus in telefonul celalalt, fara sa pierd ceva. Ma poate ajuta cineva cu explicatii exacte? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sNex96 a răspuns:

Salut,
Mesajele, Pozele, Video cred ca le poti pune pe calculator printr-un cablu de date si apoi sa le transferi pe celalalt telefon. Mesajele de pe whatsapp, skype nu iti raman acolo avand in vedere ca iti trebuie cont? Iar contactele nu le ai pe cartela?