| FlorinCiokan a întrebat:

Salutare, Am un iPhone 4 iOS 7care lucra foarte greu, va rog Spuneți-mi ce sa fac? Intra greu in toate Aplicațiile cum ar fi Safari, Facebook, e varianta 16Gb iOS 7am dat reset din fabrica si tot așa, Funda răspunsului care m-a va ajuta, Multumesc!

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca i-ai dat update la iOS 8. x.x asa merge pe iPhone 4/4s. Nu ii mai poti face nimic decat sa ii mai stergi din aplicatile care nu le mai folosesti. Nu il mai poti readuce la iOS 7 sau 6 o data ce ai facut update-ul la iOS.

Deci singura solutie pentru a-l face mai rapid este sa stergi aplicatile nefolosite de tine si sa le lasi pe cele care le folosesti zilnic. Presupun ca din 16 GB, 8-11/12 GB sunt mancate de aplicatii.

| FlorinCiokan explică (pentru RareşTPUro):

Am pe el ios 7, 1, 2

| RareşTPUro a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Face de mult asa?

| FlorinCiokan explică:

L-am cumparat de 3 zile, deci cred ca de ceva timp...