| S0uNNNd a întrebat:

Salutare, am un laptop Acer extensa 5630
-Procesor Intel core 2.00 GhZ
-2 GB rami
-Placa video randeon HD 3000+

Destul de vechiut spun eu dar isi face meseria...

Acum intrebarea mea este : Cum pot sa si eu sa il formatez, am windows 7 pe el si din pacate se misca destul de prost si as vrea sa il formatez, am intrat in BIOS, l-am facut sa booteze dupa CD/DVD, am bagat DVD ul in D/W l-am restartat dar nu-mi ia comanda si nu imi intra in reinstalarea windowsului... Ce i-as putea face?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poate discul tău nu e bun. Dacă pornești normal, îl citește?
Intră în SETUP direct din Window$, nu e musai nevoie să boot-ezi de pe DVD.

2 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Baga vista

| floppy98 a răspuns:

Cand in pornesti apasa f10 sau cauta pe internet cum sa il dai la setarile din fabrica si acolo iti reinstaleaza windowsul cu toate programele si driverele lui