| FilipEmanuel a întrebat:

Salutare!
Am un program numit core temp care iti arata ce temperatura are procesorul. Astazi cand am pornit calculatorul am vazut ca arata 75 de grade, si cred ca e destul de mult... nu de mult am curatat calculatorul de praf deci nu stiu daca ar putea fi problema de la airflow.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

L-oi fi curatat tu, dar poasta termoconductoare are pe el? Pune-i o pasta termica buna, si daca tot nu scade sub 50 grade, i-ati un cooler aftermarket.