| maniacutz2003 a întrebat:

Salutare, am un Samsung galaxy J32016, si recent mi-a aparut actualizare soft, i-am dat, s-a actulizat.
Telefonul nu are nici o problema.
INTREBARE:
Am auzit niste prieteni ca nu trebuie sa actualizezi softul, pentru ca se strica telefonul,merge greu, apar alte probleme.
Adevarat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, actualizarea nu afecteaza cu nimic telefonul, iar daca pana si tu ai observat ca telefonul functioneaza normal inseamna ca ei se inseala.

| Asriel a răspuns:

Actualizarile sunt facute pentru a imbunatati performanta telefonului, nu pentru a-l strica.

| CristinaDeux a răspuns:

Nu! Este o,, actualizare" ceea ce, in termeni liberi, inseamna,, reînnoire".
Așadar, amicii tăi ar trebui să se documente înainte să spună așa tampenii.