| razvan131997 a întrebat:

SalutarE! Am un Samsung galaxy s5 și la comentarii pe facebook nu pot pune emoticoane. Mă refer la emoticoane dinalea mici, mai sunt și altele mai mari, dinalea pot pune. Știți care e problema?

Răspuns Câştigător
| AnneCMarie a răspuns:

Iti trebuie o aplicatie cu emoticoane pentru tastatura pe care o instalezi de pe Magazin Play.

| razvan131997 explică (pentru AnneCMarie):

Ai idee cum se numeste?

3 răspunsuri:
| razvan131997 explică:

Probabil ca oricine stie. Cand intri in Chat-ul de pe facebook si vorbesti cu cineva, in partea dreapta a spatiului unde scrii, ai o poza cu 4 emoticoane pe care apesi si iti apar mai multe. In schimb la comentarii nu apare chestia aia in dreapta spatiului unde scrii.

| AnneCMarie a răspuns (pentru razvan131997):

Poti sa tastezi:Cute Emoji keyboard si iti apar mai multe aplicatii cu emoticoane