| StefNN a întrebat:

Salutare, am un Xbox 360 Slim modat ( RGH sau Jtag, nu sunt sigur ), si pot pune jocuri pe hard cu stick-ul sau cu cablul de internet folosind Iso2God. De ceva vreme nu mai merge sa pun jocuri cu cablul de internet deoarece am schimbat laptopil si nu mai sunt aceleasi setari la IP si toate cele, mai exact, jocul nu se poate transfera, il converteste si nu ajunge in Xbox. Am incercat cu stick-ul ( am unul doar de 32 GB), pe care am reusit sa pun maxim 3-4 jocuri. Mai am un hard extern Samsung de 2-3 TB si ar fi mai bine daca as pune jocurile pe card. Ca Xbox-ul sa citeasca hard-uri sau stick-uri, acestea au nevoie de Format FAT32 daca nu ma insel, dar nu gasesc in setarile hardului FAT 32, ma poate ajuta cineva? sad

Multumesc anticipat big grin

1 răspuns:
| THCC a răspuns:

Nu inteleg bine ce vrei sa spui. Pai nu poti sa pui de pe stick pe HDD Xbox-ului?
Daca vrei sa transferi direct din pc in xbox, cel mai usor e sa ai un router, se configureaza automat si le poti transfera fara probleme.