| re1111 a întrebat:

As dori sa-mi deschid un site de seriale. Nu stiu cum sa il fac. Am nevoie de ceva tutoriale, un host si o firma de domenii. Sugestii? Multumesc! Ps: Vreau sa-l fac cu worpress!

1 răspuns:
| NAT0 a răspuns:

Dacă nu ai cunoștințe degeaba o să te chinui. Pentru tine.
http://www.free-css.com poți lua de aici un template și să-l modifici cum vrei tu și host? Găzduire jocuri și ca firmă de domenii tot de la ei. + că te costă niște bani sfatul meu este să nu te mai complici aiurea, succes cu site-ul tău.