| razboinicul33 a întrebat:

Salutare!as vrea daca se poate sa ma ajutati!
nu stiu cum sa imi fac boxele sa se auda cu bass
desi ele nu au
mersi mult!funda

1 răspuns:
| LucaTheodor a răspuns:

Buna. Uita-te langa meniul START (jos) si uita-te in dreapta. Acolo gasesti multe icoane cum ar fi anti-virusul, conectiunea la internet si multe altele. Daca ai prea mult iti arata o sageata spre stanga, daca iti apare dai pe ea. Asa, dupa care vezi ceva care seamana cu o boxa ceva de genul acesta.Nu apesi dar ti mai mult pana iti apare cum se numeste. El se numeste Realtek HD Audio Manager si dai dublu click. Dupa ce ai dat dublu click dai sus la Sound Efect. Uita-te la karaoke care trebuie sa fie setat pe 0 pentru calitate superioara. Jos unde sunt axele alea sau sagetile.
Acolo dai pe o line intoarsa lui o sageata in jos si acolo iti arata mai multe calitati: Bass, Pop, Rock si multe altele si selectezi Bass. Ok sper ca te-am ajutat.