| eusebiu27 a întrebat:

Salutare as vrea sa fac o poza reusita cu telefonul LG G3 imi puteti da niste sfaturi despre cum as putea avea o pzoa reusita?

1 răspuns:
| Iulyyyyyyyyyy123 a răspuns:

Pentru a face o poza reusita trebuie mai intai sa focalizezi zona dorita, sa pui efecte (daca e nevoie), daca este poza panoramica telefonul trebuie sa-l pui in orizontala, daca e portret trebuie pe verticala, dar cel mai important cc sa-ti iasa o poza reusita este sa ai lumina potrivita. Sper ca te-am ajutat!