| Liviu97 a întrebat:

Salutare. As vrea sa imi cumpar un telefon Samsung Galaxy Grand Neo. Problema e ca e dual sim si nu stiu daca in acest telefon pot introduce doar o cartela. Se poate fara sa bag doua cartele? Dau funda

Răspuns Câştigător
| silviuemilian13 a răspuns:

Evident ca poti si o cartela, "dual-sim" inseamna 2 cartele in acelasi timp bagate in telefon, doar unu este activa, cand suni iti apare de pe ce sim vrei ( asta numai daca ai 2 cartele ), daca ai una singura decurge ca la un telefon cu un singur sim!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu scrie ca daca e dual-sim trebuie sa ai musai doua cartele in telefon...

Răspuns utilizator avertizat