| xMaTrIxX a întrebat:

As vrea si eu un program online sau download-abil pentru editarea pozelor. Sa pot sa imi editez si muschi mai mici sau mai mari.

6 răspunsuri:
| Pitiritean_Georgiana_1999 a răspuns:

Eu mi- am descarcat Mai de mult de PE magazine play " line camera ", dar trebuie sa ai cont PE gmail, mie Imi place cum editeaza, poti incerca si tu!

| xMaTrIxX explică (pentru Pitiritean_Georgiana_1999):

Ceva instructiuni nu avem?

| Pitiritean_Georgiana_1999 a răspuns (pentru xMaTrIxX):

Mai întâi trebuie sa-ti faci cont pe gmail ( se poate face si de pe calculator), pe urma trebuie sa ai descarcat magazin play pe telefon (in cazul in care nu il ai ti-l descarci de pe tel, cauti pe google), pe urma intri pe magazin play si iti apare sa bati contul google+(gmail) si parola le bati pe care le ai si pe urma astepti vreo 5 min si iti apare in dreapta sus ca un fel de lupa micuta, dai pe ea si cauti line camera, o descarci pe urma intri in ea si vezi tu ce iti apare. Eu asa am facut, mi-a placut cum editeaza

| xMaTrIxX explică (pentru Pitiritean_Georgiana_1999):

Bun raspuns laughing. nu ma refeream la asta. nu am telefonul' de ieri intelegi tu. ma refeream la instructiuni pentru a ajunge acolo unde am zis mai sus. in programu ala line camera