| Mindjack a întrebat:

Salutare, azi am intrat pe Internet Explorer, si nu intra pagina, si nici sa dau refresh nu mergea, am reinstalat Internet Explorer, am facut de toate.
Oare care-i problema? Funda mare cui zice!

7 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Incerca sa stergi istoricul de la internet explorer si memoria cache si daca tot nu merge foloseste si alt broeser pentru internet, cum ar fi mozzila, google chrome sau opera

| DaNNN a răspuns:

Intra pe www.mozilla.com si descarca cea mai noua versiune de Mozilla Firefox.
Instaleaza ce ai descarcat si foloseste.
Acest browser este mai rapid si mai sigur.

Sper ca te-am ajutat.

| SamSon a răspuns:

1: Poate ai o versiune de Internet Explorer veche...
2: Poate ai o conexiune de internet slaba

Incearca un alt browser:
Opera, Mozilla Firefox, Safari.

| andreyush99 a răspuns:

Uite aici un site unde iti zice majoritatea problemelor in care internetul explorer nu mai functioneaza :)

http://windows.microsoft.com/......t-explorer

| Alberto6H a răspuns:

S-ar putea sa fie din windows dar incearca sa iti iei alt browser de internet...

| silviu08 a răspuns:

Nu stiu care e problema, dar iti sugerez sa iti schimbi browserul. Incearca si tu Google Chrome sau Mozila Firefox sau Opera. Sunt mult mai bine ca Internet Explorer(oricare versiune ar fi). Eu folosesc Google Chrome si sa stii ca e foarte bun.big grin

| Iubirikiii a răspuns:

Incearca sal mai descarci odata si daca tot nu merge cheama un expert ceva ca Internet explorer merge mei greu si se blocheaza mai mereu. Incearca google chrome sau mozila firefox! sunt mai bune:-p