| Samy_9877 a întrebat:

Ce jocuri de tip MMORPG cu cerinte mici stiti? ca am net-ul instalat pe paragina de comp in loc sa mi-l instalez pe laptop!straight face

Funodaie :p

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, Metin 2, jocul ala vechi. thinking
Nu stiu ce sa zic, incearca 2 Moons, un joc cu cerinte mai mici dar arata excelent, poate si Shayia ti-ar merge, nu ai spus exact ce paragina ai, deci nu stiu ce sa zic. In orice caz, orice calc ai avea, Darkswords ar trebui sa-ti mearga, merge pe orice calculator pe care merge internet explorer, si nu-i un joc rau, desi ii text-based.

| ionutz24_2810 a răspuns:

Legend of martial arts online
pui grafica la minim daca merge in reluare

| Robert93_7960 a răspuns:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Cabal Online Europe. Chiar daca cere mai mult merita sa incerci iti zic nu vei regreta

| StEaUaVLAD a răspuns:

4story; World of the warcraft; Perfect world.

| Sprite01 a răspuns:

Pai Pe Leptop Iti Merg de genu :
Servere private de mt
Secondlife
IMVU