| eroare697 a întrebat:

Salutare, ce laptop/pc mi-ati putea recomanda la un buget de 2500 lei ( link )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este o alegere buna: http://bit.ly/1DUL3FR
Are procesor i5 cu tehnologia turbo boost care ajunge la frecventa de 2700 MHz, si placa video Nvidia 820M de 2 gb. Pe langa asta, laptopul merita cumparat si datorita marcii, este una dintre cele mai bune cand este vorba de laptopuri. Succes cu achizitia!

| KissAndor a răspuns:

Salut. In primul rand tu trebuie sa stii ce iti trebuie, portabilitate ( laptop ) sau desktop ( performanta ) in al doilea rand pentru ce vrei sa-l folosesti (business, multimeadia sau gaming unde laptopul nu este recomandat doar cele de la Alienware sau Asus rog dar la pret triplu fata de bugetul tau) si in al treilea rand in acest buget ce sa fie inclus, adica daca alegi decatopu sa aiba dvd-rw sau nu asta ca un exemplu sau daca mergi pe laptop sa fie si stand cooler sau geanta in acest buget!