| octav005 a întrebat:

Salutare. Ce smartPhone se aude cel mai tare în CĂSTI dintre toți producătorii. Eu de exemplu am un Xperia neo mt15i din februarie 2011 și un Samsung galaxy i9300 s3 mai 2012. și cel la la Xperia neo se aude mai tare și mai mult bas decât Samsung. Am folosit la ambele playerul nativ. Cel original de la ambii. producatori
Credeți ca un mp4 player gen iPod se aude la fel de tare ca un smart Phone de top de generație noua?

3 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Orice telefon atata timp cat stii ce aplicatii sa instalezi pe elwinking

| octav005 explică (pentru HuShEr):

Nu ma prea ma pricep la aplicații nu știu care ar fi una buna

| HuShEr a răspuns (pentru octav005):

Pai faci root si instalezi viper4android. sau la iphone jailbreak cydia si dupa equalizer everiwhere