| Maryo2014 a întrebat:

Salutare,cum se mai poate pune pe pagina de google fotografii sau imagini, ca pana acum 3-4 zile era in partea stanga jos dar acum nu mai e, ma poate ajuta cineva, va multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Imaginile de fundal nu vor mai fi disponibile pentru Google.

Imaginile de fundal de pe pagina de pornire Google ofereau utilizatorilor posibilitatea de a selecta imagini care să se afişeze în locul interfeţei clasice, minimaliste. Întrucât ne concentrăm eforturile pe crearea unei pagini ''Căutare Google'' mai unitară pentru toţi utilizatorii, nu vom putea oferi această personalizare.

Când se va renunţa la această funcţie?
Începând din 16 octombrie 2012, nu veţi mai putea selecta o imagine nouă ca imagine de fundal. Imaginea selectată în prezent se va afişa în continuare pe pagina de pornire Google până la 16 noiembrie 2012, când serviciul va fi dezactivat pentru toţi utilizatorii.
Sper ca ai inteles! Nu se mai poate customiza. Bafta!

| Maryo2014 explică (pentru neluL):

Stiam ca dupa data de 16 le va scoate,ce era mai important vroiam o pagina ceva de genu google,cum era la iei, ce zici se mai poate face ceva, acum folosesc mozila ca google sa nasolit de tot la schimbat de la facut varza, eu ati multumesc si cred ca daca mai am nevoie de ceva te pot contacta. google nici pe yutube nu mai pot vedea, adica cand dau pe ecran complet. multumesc si multa bafta

| neluL a răspuns (pentru Maryo2014):

Tu vorbesti de google chrome si de pagina aceea de inceput cu mai multe taburi? Si in Mozilla ai asa ceva daca dai click pe Fisier (stanga sus) si -> Fila noua. (ai 9 taburi)

| Maryo2014 explică (pentru neluL):

Salut la mozila ma refer ca nu poti pune cum era la google.nu de acele taburi ma refer ci cum era la google pagina de anceput punai ce vroiai tu.

| neluL a răspuns (pentru Maryo2014):

NU mai merge pe nici un browser, nici pe Google Chrome! Am inteles despre ce vorbesti si anume despre personalizarea motorului de cautare Google.

Imaginile de fundal nu vor mai fi disponibile pentru Google.

Imaginile de fundal de pe pagina de pornire Google ofereau utilizatorilor posibilitatea de a selecta imagini care să se afişeze în locul interfeţei clasice, minimaliste. Întrucât ne concentrăm eforturile pe crearea unei pagini ''Căutare Google'' mai unitară pentru toţi utilizatorii, nu vom putea oferi această personalizare.

Când se va renunţa la această funcţie?
Începând din 16 octombrie 2012, nu veţi mai putea selecta o imagine nouă ca imagine de fundal. Imaginea selectată în prezent se va afişa în continuare pe pagina de pornire Google până la 16 noiembrie 2012, când serviciul va fi dezactivat pentru toţi utilizatorii.
Sper ca ai inteles! Nu se mai poate customiza. Bafta!

| Maryo2014 explică (pentru neluL):

Multumesc mult, asta am avut de antrebat.

| neluL a răspuns (pentru Maryo2014):

Cu placere! bye, bye wave

| Maryo2014 explică (pentru neluL):

Salutare am rezolvat-o nelu cu acea problema,am facut super pagina singurel, acum vreau sa descarc o aplicatie pentru telefon si nu stiu cum sa fac, am incercat si dupa google si degeaba, sti a aparut dolce tv si vroiam pentru telefon, poti sa ma ajuti.multumesc mult ca te pot contacta.

| neluL a răspuns (pentru Maryo2014):

Pentru Android descarca de aici
https://play.google.com/......ps/details

Pentru iPhone, iPad, iPod descarca de aici
https://itunes.apple.com/ro/app/dolcetv-for-iphone/id532486804?mt=8

| Maryo2014 explică (pentru neluL):

Multumesc si imi cer scuze nu prea ma pricep cu raspusurile astea, adica unde sa le scriu, nu am vrut sa fie public, si la multi ani pe 2013

| neluL a răspuns (pentru Maryo2014):

Nu am inteles ce nu ai inteles tu big grin
Explica putin.