| htavy a întrebat:

Salutare.
Daca am un cont de facebook la care am atasata o pagina de "like" pot separa cele doua conturi? Adica, sa nu mai intru din contul personal pe pagina de like ci direct?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca ai creat acea pagina DIN contul personal NU mai poti face nimic!
Ca sa fie cum ai vrea trebuie sa iesi din contul personal si iti apare : inscrie-te sau creazati pagina si ce mai scrie... Acolo dai pe creaza pagina si nu vei mai avea problema asta! Poti sterge acea pagina si incepi din nou. happy Stergerea paginii va dura 14 zile! Bafta!