| WeedMan a întrebat:

Salutare.De ceva vreme am probleme cu laptop-ul.Cand incerc sa ma joc sau sa urmaresc pe site-uri video-uri cateodata mi se restarteaza.Nu apare nici o eroare, nu am virusi, chiar am instalat si windowsu dar nu i-am dat de cap de ce se restarteaza.Va astept raspunsurile si va multumesc anticipat(Scuze daca pentru unii poate am fost prea concis)

Răspuns Câştigător
| emil a răspuns:

Deci trebuie sa faci asa:
1. desfaci laptopul
2. vezi acolo o baterie ca un banut meatlic il scoti il lasi 5 secunde il pui la loc
cel putin mie asa mi-a mers dar pe pc. incearca bafta!
merit funda?

2 răspunsuri:
| reanu a răspuns:

E in garantie? trimite. l la firma

| lsgsfh a răspuns:

Sa sti ca si eu aveam aceeasi problema dar la calculator...si e chestia cu placa de baza sar puta sa ti se arda ai grija ar trebui sa iti iei alta placa de baza. Bafta!