| Giurescu_Roberto_1994 a întrebat:

Salutare, de curand (acum cateva zile) mi-am cumparat un XBOX 360 500 GB cu FIFA 15. Merge perfect, insa nu totul.
Am un televizor de 50HZ, iar cand vreau sa intru sa ma joc FIFA 15 cu 50PAL (setat de la XBOX360 options) imi spune ca jocul nu suporta acel pal, iar trebuie sa-l schimb in 60PAL (o grafica si o textura de nota -10)
Cum pot rezolva? Nu vreau sa ma joc FIFA 15 cu grafica FIFA 07. Textele se vad mici, etc. Astept un raspuns!

4 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Pai ce sa faci? Un televizor de doar 50Hz nu e pentru niciun fel de jocuri...Strange niste bani si i-ati un tv nou...nu sunt asa scumpe

| Giurescu_Roberto_1994 explică (pentru AlexL28):

50HZ = 50 pollici = Samsung FOARTE, FOARTE, FOARTE mare.
Lol, cum sa-mi schimb televizorul, este plasma.

| Dangerfull a răspuns:

Pai daca televizorul este slab si nu suporta grafica nu ai ce face, trebuie ori sa iti schimbi televizorul ori sa te joci cu grafica FIFA 07.

| sorinandrei12 a răspuns:

In locul tau as achizitiona un cablu HDMI si asa vei dispune de o grafica HD