| AnDy2600 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un sistem audio SoundForce 5.1 Surround Speaker System http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=15989 exact ca, cel din poza... la inceput se auzeau toate boxele(toate 5). acuma mi se aude doar subwoofer-ul si o boxa. Ce pot face?

1 răspuns:
| simpluone a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. Misca mufele de la boxele care nu se aud (mufele de la subwoofer) vezi daca cumva incep sa se auda. Daca da sunt connectori de vina. Daca nu ai mari sanse sa se fi ars ceva si v-a trebui sa ajungi cu el la service.