| IntrebareaMeaDaa a întrebat:

Salutare..Deci am niste probleme cu laptop-ul meu de la o perioada.De acum ceva timp nu imi mai mergea Google Chrome.adica dadeam dublu-click pe el si nu se intampla nimic.Am incercat si cu Run Of Administrator.Degeaba.Am zis ca am virusi.Am schimbat windows-ul.Acum am facut Google Chrome..Si a mers decat 1 data sa intru, apoi nu a mai mers..Si am incercat si mozila si toate.degeaba.va rog eu ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Apeleaza la cineva care se pricepe, sa-ti verifice laptopul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te pricepi cheama pe cineva care se pricepe

| Alexandruuu88 a răspuns:

Ai instalat bine chrome? poate nu accepta versiunea de windos,,,

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Sigur 100% ai virus. Asa am patit eu. Daca intram pe mozilla, chrome, opera nu le puteam deschide, in achimb imi apareau niste shortcut-uri pe desktop(daca le stergeam apareau la loc in 10 secunde......nu am dat click pe ele sa vad ce se intampla)

Am dezinstalat astea 3 browsere, am pus antivirusul sa scoata orice neregula si le.am instalat la loc. Acum sunt bine mersi

| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Daca ti-ai reinstalat windowsul si nu merge e clar ca e din windows deci trebuie sa iti cumper/piratezi alti windows s-au pc nu mai corespune 1/2 sper ca te-am ajutat Bafta