| Lavy2095Mmj a întrebat:

Salutare deci situația este în felul următor,
Am bag un număr de telefon în telefonul soțului el nu avea numărul memorat ok am memorat eu numarul și întru în whatsapp unde dau sa scriu cv către acel numar surpriza(acest contact este blocat ) acu el vine și îmi spune ca da lau sunat foarte multe numere etc și a blocat numerele ok ok ai blocat numărul la apel ca Sa nu te mai sune dar de ce apare pe whatsapp blocat? Poate sa ma lămurească cineva? Deci din punctul meu de vedere număr a fost în telefon au vorbit nau vorbit nu știu și la blocat nu? După care a șters numărul DN telefon crezând ca nu apare nimic

3 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Si ce naiba cauti in telefonul sotului?
Eu iti rupeam mana.

| eliancodrut a răspuns:

Esti o idioata. Stii ca un capat de acuzare a lui Cioaca a fost si faptul ca Cioaca a intrat in telefonul sotiei, respectiv Elodia? Ceea ce faci tu este infractiune.
Cum poate dainui o familie daca se suspecteaza reciproc. Daca sotia mea ar umbla in telefonul meu as schimba yala de la usa cand ea este plecata din casa.
Apropos! Sa fi tu sanatoasa cate numere cu idioti la capat ma suna si ii blochez. Asta inseamna ca daca apare undeva whatsapp caa e blocat este nr, de telefon al amantei mele?
Numai o minte infantila poate sa faca asa ceva.

| ariel13 a răspuns:

Să mă ferească Dumnezeu de un soț așa gelos. De ce ești geloasă deja îi soțul tău și chiar dacă nu ar fi nu e bine ce faci de eram în locul lui nici nu de luam de soție.