| andrey2810 a întrebat:

Salutare!
Detin un telefon Sony Xperia J. Problema e ca nu pot sa-l conectez la computer prin USB. Am instalat Sony PC Companion dar nu-l recunoaste. Am bifat si Depanare USB in setarile telefonului, degeaba. Precizez ca la laptop merge (apare USB mass storage), iar la calculator pot conecta un Orange Boston, tot prin USB mass storage, insa Xperia J nu...
Ce pot face in cazul acesta?

1 răspuns:
| RAULIKESN1 a răspuns:

Si eu am tot un xperia j, dar mie mi s-a conectat din prima, la mine problema este ca nu pot sa vad pozele si video-urile care le descarc de pe telefon in pc...eu zic sa il duci la un service sau un reset la soft...